Sportversenyek

   

2017-2018-os tanév
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
____________________________________

 

 

 

 

Ifjúsági Honvédelmi Verseny

KAC pálya 2015. november 6.

Versenyszámok:lövészet,

Tárgyfelismerés,gránáthajítás célba

akadálypálya

Összetett:3.hely

Akadálypálya:1hely

Gránáthajítás:3.hely

 
 
 
2014-2015-es tanév
eddigi sporteredményei:

Wekerle napok asztalitenisz torna
Lukács Nikolett II. hely
Illés Barnabás V. hely

Mezei futóverseny
III. korcsoportos leányok VI. helyezés
A csapat tagjai: Érdi Júlia, Kállai Vivien, Lendvai Karola, Schiffer Lili, Szabó Nikolett
IV. korcsoportos fiúk V. helyezés
A csapat tagjai: Csernus Krisztián, Kalácska Márk, Kasza Marcell, Petrás Gyula,
Schrimpel Milán, Svintek Jenő
IV. korcsoportos leányok VI. helyezés
A csapat tagjai: Bencsik Henriett, Németh Eszter, Veres Henriett, Vilhelm Judit,
Soltész Bernadett
Egyéniben:
Soltész Bernadett II. helyezés

Tájékozódási túraverseny
I. helyezés: Fonyódi Boglárka, Rozbora Nikolett, Vadászi Barbara
II. helyezés: Bencsik Bernadett, Bencsik Henriett, Petrás Dóra, Rostás Renáta
III. helyezés: Bagó Vilmos, Kalácska Márk
V. helyezés: Balázs Dorina, Eck Mónika, Misár Szimonetta, Zaharovics Tímea
VI. helyezés: Aszódi Alexandra, Lukács Nikolett, Svintek Jenő

Atlétikai többpróba
II. korcsoportos fiúk: VIII. hely
A csapat tagjai: Illés Barnabás, Lestánszki Krisztián, Máté Mátyás, Paróczay Gergő,
Rádai Roland, Virág Horáció
III. korcsoportos fiúk: VIII. hely
A csapat tagjai: Brunner Márk, Gál Dániel, Horváth János, Mona Szerjózsa, Nguyen Henrik,
Pintér István, Vízi Dániel
IV. korcsoportos fiúk: VI. helyezés
A csapat tagjai: Csernus Krisztián, Kalácska Márk, Kasza Marcell, Schrimpel Milán,
Svintek Jenő, Varga Balázs
II. korcsoportos leányok: II. helyezés
A csapat tagjai: Erdős Réka, Kiss Klaudia, Rajszki Olívia, Robu Dorina,
Tanács Henrietta, Vass Dorina
III. korcsoportos leányok: IX. helyezés
A csapat tagjai: Erdei Jázmin, Fürge Fanni, Kállai Vivien, Lendvai Karolin, Schiffer Lili,
Vilhelm Kinga
IV. korcsoportos leányok: VI. helyezés
A csapat tagjai: Aszódi Alexandra, Bencsik Henriett, Ostrowski Fanni, Soltész Bernadett,
Vadászi Barbara, Veress Henriett

Tájékozódási verseny
I. helyezett: Fonyódi Boglárka, Rozbora Nikolett, Vadászi Barbara
II. helyezett: Németh Eszter, Réthey-Prikkel Fanni, Vilhelm Judit
III. helyezett: Bencsik Bernadett, Bencsik Henriett, Kalácska Márk, Rostás Renáta,
Schrimpel Milán
IV. helyezett: Petrás Dóra, Rajszki Jázmin
V. helyezett: Kiss Vivien, Lukács Nikolett
VI. helyezett: Svintek Jenő, Varga Balázs,
VII. helyezett: Apáti Kincső, Zsigri Angéla
VIII. helyezett: Balázs Dorina, Hajdú Angelika

Kispest Kupa asztalitenisz verseny
II. korcsoportos leányok: Sirkó Dóra II. helyezés
Erdősi Réka III. helyezés
II. korcsoportos fiúk: Nyíri Tamás V. helyezés
III. korcsoportos leányok: Fürge Fanni III. helyezés
Kállai Vivien 12.helyezés
IV. korcsoportos leányok: Lukács Nikolett I. helyezés
Rácz Vivien V. helyezés
Bencsik Henrietta 7. helyezés
IV. korcsoportos fiúk: Horváth Zsolt 24. helyezés

Kispest- Kupa Úszóverseny
I. korcsoportos fiúk: Mák Dániel 39'02 VI. helyezés /26 induló/
II. korcsoportos fiúk: Virág Horáció 26'81 9. helyezés /58 induló/
Mák Olivér 30'50 21. helyezés
Alsós fiú váltó: Mák Dániel, Mák Olivér, VI. helyezés /17 induló/
Virág Horáció
III. korcsoportos fiúk: Brunner Márk 30'74 33. helyezés /50 induló/

Kosárlabda kerületi diákolimpia
 IV. korcsoportos fiúk I. helyezés
A csapat tagjai: Boros Róbert, Csernus Krisztián, Illés Barnabás, Kiss Balázs,
Múló Zoltán, Schrimpel Milán, Szakács Péter, Varga Balázs
Kosárlabda kerületi diákolimpia IV. korcsoportos leányok II. helyezés
A csapat tagjai: Apáti Kincső, Bencsik Henriett, Burai Nikolett, Fehér Petra,
Keresztes Enikő, Márkus Andrea, Rácz Vivien, Rónai Barbara
Soltész Bernadett, Veres Henriett,

Mikulás Kupa asztalitenisz csapatverseny
Alsós leányok: Erdősi Réka, Sirkó Dóra I. helyezés
Alsós fiúk: Illés Barnabás, Nyíri Tamás II. helyezés
Felsős leányok: Lukács Nikolett, Rácz Vivien I. helyezés
Mikulás Kupa partizán kidobós
 III. helyezés
A csapat tagjai: Berey Kinga, Farkas Lili, Fürge Fanni, Keresztes Enikő,
Lendvai Karolin, Pintér Alexandra, Samu Lili, Schiffer Lili,
Szakács Eszter, Tóth Vivien, Vilhelm Kinga,
Mikulás kupa IV. korcsoportos röplabda torna 
III. helyezés
A csapat tagjai: Boros Róbert, Fehér Petra, Keresztes Enikő, Papp Mónika,
Rácz Vivien, Rónai Barbara, Szakács Péter, Varga Balázs,
Varjas Tímea

Mikulás kupa IV. korcsoportos kispályás labdarúgás
VI. helyezés
A csapat tagjai: Bagó Vilmos, Fonyódi Gusztáv, Kalácska Márk, Kállai Krisztofer,
Kiss Balázs, Lakatos Dániel, Mona Szerjózsa, Nguyen Henrik,
Pongó Richárd, Schrimpel Milán, Varga Balázs,
Játékos sportverseny kerületi diákolimpia
III. helyezés
A csapat tagjai: Bánhalmi Zsombor, Berey Zsolt, Dudás Viktória, Erdősi Réka,
Horváth Krisztián, Huang Yi Fan, Illés Barnabás, Kiss Klaudia,
Magyar Balázs, Ráday Roland, Rajszki Olívia, Robu Dorina,
Szekeres Bence, Szőke Anna, Vass Dorina, Virág Horáció
 
2013-2014-es tanév
 

Az iskolánkban megrendezett Mikulás kupán
készített fényképek megtekinthetők itt!

 
 
 
Asztalitenisz verseny
1-2 osztályos mérkőzések
1-2 osztályos végeredmény
3-4 osztályos mérkőzések
5-6 osztályos fiú mérkőzések
5-6 osztályos fiú végeredmények
 
		
 
 
	
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Országos diákolimpia döntő:
Szabó Rozália asztaliteniszben (ping-pong) a budapesti csapattal a 
nyolcad döntőig jutott, egyénileg bejutott a legjobb 16 közé!
Gratulálunk! 

 

 

Iskolánk III. korcsoportos fiu kosárlabda csapata a kerületi diákolimpia bajnokságán

II. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Battonyai Fehér Tamás, Boros Róbert, Csernus Krisztián, Király Kolos,
Kiss Balázs, Lakatos Árpád, Schrimpel Milán, Svintek Jenő, Szakács Péter,
 Szlota Krisztián, Varga Balász

 

Gratulálunk!

 

 

Iskolánk III. korcsoportos leány kosárlabda csapata a kerületi diákolimpia bajnokságán

I. helyezést ért el.

 

A csapat tagjai:

 Belényesi Nóra,  Burai Nikolett,  Fehér Petra,  Huszák Evelin,  Katona Vanessza,  
Márkus Andrea, Nagy Leila, Ostrowski Fanni,  Vadászi Barbara

 

Gratulálunk!

 

 

Iskolánkban került megrendezésre a kerületi

SAKK DIÁKOLIMPIA versenye

 

           

 

           

 

           

 

           

 

   

Wekerle focitorna

   

    5-6 évfolyan        II. helyezés

    7-8 évfolyam        II. helyezés

    Csapattagok

    Csapattagok:

        Boros Róbert

        Bernáth László

        Király Kolos

        Haizer Dániel

        Lakatos Árpád

        Király Kolos

        Schrimpel Milán

        Kis Bendegúz

        Szakács Péter

        Klein Botond

        Varga Balázs

        Mizsák Márk

        Varga Bence         Rajszki Áron

   

        Turai Márk

        Varga Bence

 

    Wekerle asztalitenisz verseny:

        Szabó Rozália        I. helyezés

 

     4 évszak foci torna

      8. osztály        III. helyezés

      Csapat tagok:

        Bernáth László

        Kis Bendegúz

        Klein Botond

        Mizsák Márk

        Turai Márk

 

   

Kerületi diákolimpia mezei futóverseny II. kcs. leányok

III. hely

Kerületi diákolimpia mezei
futóverseny II. kcs. fiúk

V. hely

    Csapattagok:

     Csapattagok:

        Érdi Júlia

        Battonyai Fehér László

        Farkas Liliána

        Kovács Antal

        Kállai Vivien

        Le Troc Lom Zoltán

        Kaltenecker Lili

        Molnár Zsombor

        Király Fanni

        Németh Ábel

        Szabó Nikoletta

        Radi Noel

        Száraz Bernadett

        Szadai Sándor

        Vilhelm Kinga

 

 

   

    Kerületi diákolimpia mezei futóverseny

        Rádi Noel                   IV. hely

   

 

    Kerületi diákolimpia mezei futóverseny III. kcs.

leányok VII. hely

    Kerületi diákolimpia mezei
futóverseny II. kcs.

fiúk III. hely

    Csapattagok:

        Csapattagok:

        Baranyai Csenge

           Bagó Vilmos

        Fehér Petra

           Battonyai Fehér Tamás

        Horváth Lola

           Lakatos Árpád

        Rajszki Jázmin

           Molnár Vendel

        Vadászi Barbara

           Petrás Gyula

        Veres Henrietta

           Schrimpel Milán
        Vilhelm Judit            Svintel Jenő

       

           Szakács Péter

 

 

További versenyeredmények

 

 

      

 

   

 

 

 

ady@iskola.kispest.hu